25 Bir 2013

25 Bir 2013

Mūsų darbai

By:

Virtuvės baldai

Virtuvė – labiausia lankoma ir mėgstama visos šeimos vieta. Šiuolaikinė virtuvė atlieka ne tik maisto ruošimo funkcijas, bet ir tampa šeimos susibūrimo vieta. Virtuvėje praleidžiame tikrai nemažai laiko, todėl joje ruošti valgį turi būti patogu. Gerai suplanuota virtuvė turi daugybę privalumų – taupo laiką, saugo Jūsų sveikatą ir padeda geriau išnaudoti erdvę.

Miegamojo baldai

Miegame bent trečią dalį paros, todėl miegamojo baldai vieni iš svarbiausių būsto baldų. Kiekvienas svajojame apie puikų miegamojo interjero dizainą, kuriame norėtųsi būti, o svarbiausia apie gerą miegą. Miegamojo baldų įsigijimą pradėkite nuo svarbiausios miegamojo dalies – miegamojo lovos. Surašykite visus pomėgius, darbus, kurie vyks miegamajame: gal skaitome lovoje, mezgame, gal žiūrime televizorių…, vadinasi reiks lempos, televizoriaus ir pan. Atsakykime į klausimą – ko norime, kas svarbu: kaina, forma, komplektacija, spalva, dizainas, paprasti baldai ar kita.

Projektai

Baldų projektavimas ir interjero dizainas pagal individualų projektą suteikia namui, butui ar biurui nepakartojamą, ryškią ir įsimintiną išvaizdą. Kaip tik dėl to verta įsigyti baldus, pagamintus pagal individualų užsakymą, o ne pirkti juos.Be to, labai dažnai baldų projektavimas ir gamyba pagal individualų užsakymą kainuoja kur kas pigiau, nei tokie baldai kainuotų parduotuvėje.

Stumdomos durys

Šiuolaikinės spintos reikalingos ne tik miegamajame kambaryje, prieškambaryje, bet vis dažniau ir virtuvėje. Ūkinėse virtuvių spintose montuojamos orkaitės, mikrobangės krosnelės. Tai patogu, nes nereikia lankstytis prie orkaitėje kepamo patiekalo – viskas matoma ir nepasilenkus. Spintos gali būti varstomomis durimis ar stumdomomis durimis. Mažuose kambariuose patogiausios stumdomų durų spintos, nes joms atverti nereikia papildomo ploto.

Vaiko kambario baldai

Vaikų kambario baldai dažniausiai pasižymi nestandartiniais sprendimais, nes mažiesiems skirti kambariai būna ganėtinai maži. Juose turi tilpti ir stalas, spinta, lova. Viską sutalpinti yra ganėtinai sudėtinga, nes vienoje erdvėje reikia sukurti mokymosi vietą bei palikti erdvės žaidimams ir pramogoms.

Vonios baldai

Vonios baldų esminis bruožas – atsparumas drėgmei. Tam naudojama baltos spalvos atspari drėgmei laminuota medžio drožlių plokštė (LMDP) arba dažyta medžio dulkių plokštė (MDF). Pastaroji pasižymi tuo, kad yra padengta dažų sluoksniu, ir gali būti įvairaus blizgumo ar matiškumo lygio. Be to, ir spalvą galima pasirinkti praktiškai bet kokią – pagal RAL paletę.

.